Kategorie

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Newsletter

Chemia Joniec

Jest 6 produktów.

 • Preparat do usuwania wykwitów i nalotów

  Preparat do usuwania wykwitów i...

  Specjalistyczny preparat przeznaczony do skutecznego usuwania wykwitów węglanowych powstających w postaci białych plam i nacieków na produktach z betonu typu: bloczki ogrodzeniowe, okładziny ścienne, elementy skarpowe, gazony. Zalecany jest do oczyszczania powierzchni betonowych przed impregnacją lub malowaniem.

  14,61 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl
 • Preparat LBN Joniec

  Preparat LBN JONIEC

  PREPARAT LBN to przeciwskurczowa domieszka do betonu. Stosowana w budownictwie do przygotowania mieszanki betonowej przeznaczonej do wypełnień bloczków ogrodzeniowych, jako środek przeciwdziałający zmniejszaniu objętości betonu.

  16,99 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl
 • Klej uszczelniacz Joniec

  Klej JONIEC uszczelniacz do...

  KLEJ USZCZELNIACZ jednokomponentowy poliuretanowy preparat do łączenia bloczków ogrodzeniowych, kamiennych i prefabrykatów firmy JONIEC® 300 ml.

  28,99 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl
 • Kotwa chemiczna JONIEC

  Kotwa chemiczna JONIEC

  KOTWA CHEMICZNA to dwuskładnikowa masa żywiczna, która służy do sklejenia elementów. Szczególnie sprawdza się do solidnych zamocowań i dzielnie zastępuje kołki oraz dyble.

  33,90 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl
 • Klej uszczelniacz JONIEC do bloczków w folii 600ml

  Klej uszczelniacz JONIEC do...

  KLEJ USZCZELNIACZ jednokomponentowy poliuretanowy preparat do łączenia bloczków ogrodzeniowych, kamiennych i prefabrykatów firmy JONIEC® 600 ml.

  41,99 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl
 • Impregnat do ogrodzeń PROTECT

  Impregnat do ogrodzeń PROTECT

  Impregnat do ogrodzeń PROTECT to preparat do stosowania na nawierzchniach z betonu i kamienia. W przypadku ogrodzeń łupanych GORC® de Luxe preparat ten pięknie wzmacnia i wydobywa kolor.

  188,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl