Kategorie

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Newsletter

Rusztowania aluminiowe drabinowe i przejezdne

Jest 2 produktów.

Producent rusztowań Zampol przedstawia szeroką ofertę konstrukcji modułowych, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu wykonywanych prac. Udostępniane przez nas rusztowania aluminiowe drabinowe charakteryzują się wzmacnianymi elementami mocującymi oraz systemami zabezpieczającymi wykorzystywaną powierzchnię przed zarysowaniami.

W naszym katalogu produktowym znajdują się rusztowania różnych wymiarów, dzięki czemu każdy jest znaleźć konstrukcję dopasowaną do jego potrzeb. Występują one w wariantach przejezdnych, stacjonarnych, a także pozwalających na adaptację ich na schody różnego rodzaju.

Rusztowanie przejezdne

Oferowane przez nas rusztowania przejezdne to doskonałe, mobilne konstrukcje o budowie modułowej. Podwozie rusztowania może zostać wyposażona w koła gumowe lub poliamidowe, które nie pozostawiają żadnych śladów na podłodze. Co więcej, każda konstrukcja dysponuje mechanizmami gwarantuj

Więcej

 • Rusztowanie drabinowe Eurostyl z adaptacją na schody

  Rusztowanie drabinowe Eurostyl z...

  Rusztowanie drabinowe z adaptacją na schody Eurostyl, liczba szczebli 2x7, wymiary platformy 1040x340mm, max. wysokość platformy 990 mm, szerokość 454 mm. Bez platformy można używać również jako drabine 2-częściową uniwersalną z adaptacją na schody z maksymalną długością 3,07 m.

  407,99 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl
 • Rusztowanie drabinowe Krause Corda z adaptacją na schody

  Rusztowanie drabinowe Krause...

  Rusztowanie drabinowe z adaptacją na schody Krause Corda, liczba szczebli 2x6, wymiary platformy 1600x500mm, max. wysokość platformy 1000 mm. Bez platformy można używać również jako drabine 2-częściową uniwersalną z adaptacją na schody z maksymalną długością 2,75 m.

  444,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Wyświetl