Kategorie

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Newsletter

Ocynkowane siatki ogrodzeniowe powlekane

Jest 70 produktów.

Standardowa siatka ogrodzeniowa wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, ponieważ pozwala efektywnie i niedrogo og...

Więcej

Podkategorie

  • Siatki Ogrodzeniowe Powlekane

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą siatek powlekanych - w sprzedaży posiadamy szeroki wybór siatek w różnych wymiarach, wyprodukowanych wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Osłony są wykonane z wysokogatunkowego barwionego PCV, co sprawia, że nasze siatki powlekane są niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

    Ogrodzenie wykonane z siatki w osłonie PCV dobrze się prezentuje przez naprawdę długi czas, a ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją, jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo konkurencyjne ceny na siatki powlekane. W razie potrzeby i na życzenie Klienta możemy wyprodukować siatki w osłonie o dowolnej wysokości w zakresie od 0,5 do 2,7 metra.

  • Siatki Ogrodzeniowe Ocynkowane

    Siatka ocynkowana to jeden z najpopularniejszych rodzajów siatki stosowany do budowy ogrodzeń na wszelkiego rodzaju powierzchniach - placach, podwórkach, szkółkach leśnych czy obiektach sportowych. Produkowane przez nas siatki ocynkowane są wykonane z surowców o najwyższej jakości, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i odporne.

    Ponieważ sami zajmujemy się produkcją ocynkowanych siatek ogrodzeniowych, ceny naszych produktów są konkurencyjne, ponieważ nasi Klienci płacą wyłącznie za towar, a nie za marżę poszczególnych pośredników i dystrybutorów. Udowadniamy, że można otrzymać produkt wysokiej jakości za naprawdę przystępną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą siatek ocynkowanych!


Produkty na stronie

Produkty na stronie